Penzión LUKA Terchová
Penzión, ktorý kráča s vami ku zdraviu

Komfortné ubytovanie v Terchovej
Infolinka: +421 907 317 180

Východ slnka na Osnici

Ak sa vám ráno nechce vstávať a radšej leňošíte v posteli, východ slnka asi nie je pre vás:) Je to však zážitok, kvôli ktorému sa oplatí opustiť teplú posteľ a vydať sa na túru. Osnica, ktorá nie je v Malej Fatre tak známa, poskytuje vďaka svojej polohe, krásne výhľady na centrálnu časť Malej Fatry i na susediace vrcholy Veľkého Rozsutca a Stohu. Ide o stredne náročnú túru  s celkovým stúpaním 762 m. Z nášho penziónu je potrebné vyraziť do Štefanovej, kde je ideálne začať váš výstup po zelenej značke. Konštantné stúpanie až na Medziholie bude trvať asi 1,5 hod. Na Medziholí si môžete spraviť krátku prestávku a pokračovať po modrej značke až na Osnicu(1363 m). Celkovo si na túru pripravte 2,5 hod. v závislosti od ročného obdobia. V zime vám môže zabrať až dvojnásobok času a hlavne si vždy treba preveriť, aké sú podmienky na trase a počasie. Vrátiť sa môžete tou istou trasou, alebo pokračovať do Párnice. Sú viaceré možnosti na cestu späť. Po návrate sa o vás radi postaráme, porozprávame o túre alebo pripravíme saunu na zrelaxovanie po rannom zážitku. Turistika má svoje čaro počas zimnej dovolenky i letnej dovolenky, spestrite si dovolenku s rodinou. A keď neradi vstávate, môžete si Osnicu vychutnať aj cez deň:) P.S.: fotografie sú z tejto zimy:)

Obrázky galérie: 

Moc děkujeme majitelům za suprový pobyt. Majitelé jsou velice vstřícní, ochotní a sympatičtí lidé. Ubytování je komfortní, vše je čisté. V případě špatného počasí je možné si zpříjemnit pobyt stolním ...

Petra, Otto a Petr

Darček pre Vašich blízkych, ktorý poteší:)

Venujte svojim blízkym pobyt v našom rodinnom penzióne. Pripravíme pre Vás lákavú ponuku, podľa Vašich predstáv a zašleme ju tomu, koho chcete prekvapiť.

Buďte originálni a potešte svojich najbližsích relaxom, oddychom, krásnou prírodou a tradíciami, ktoré u nás možu prežiť.

Zavolajte na tel.: 0907 317 180 alebo napíšte na info@penzionluka.sk.

Radi vám zašleme ponuku na mieru:)


Zaujímavosti