Penzión LUKA Terchová
Penzión, ktorý kráča s vami ku zdraviu

Komfortné ubytovanie v Terchovej
Infolinka: +421 907 317 180

Apartmán č.7

Apartmán č.7 – apartmán sa prenajíma pre jednu skupinu ako celok. Počet lôžok 6, prístelky 3. Apartmán sa nachádza na poschodí staršieho penziónu, situovaný je do dvora aj do cesty, okná západ, sever. Súčasťou je nadstrešená terasa na južnú stranu s nádherným výhľadom na Vrátnu. Súčasťou apartmánu je chodba, dve spálne, dve kúpelne a spoločná miestnosť s kuchynským kútom s kompletným vybavením, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, TV, mikrovlnkou. V miestnosti je východ na terasu. V spálňach sú 2 manželské postele, 2 samostatné válendy a 3 prístelky. Kúpelne sú vybavené sprchou, umývadlom a WC.
 

Cena: 
90€/apartmán/noc 
105€/apartmán/noc 23.12.2020 - 6.1.2021
 

Obrázky galérie: 

W pensonacie Luka byliśmy dwa razy, ostatni pobyt mama świeżo w pamięci , byliśmy w lipcu. Pan Lubomir i pani Katarina to bardzo mili i gościnni gospodarze. Pokoje są czyściutkie, kuchnie dobrze wypos...

Barbara i Mieczysław

Darček pre Vašich blízkych, ktorý poteší:)

Venujte svojim blízkym pobyt v našom rodinnom penzióne. Pripravíme pre Vás lákavú ponuku, podľa Vašich predstáv a zašleme ju tomu, koho chcete prekvapiť.

Buďte originálni a potešte svojich najbližsích relaxom, oddychom, krásnou prírodou a tradíciami, ktoré u nás možu prežiť.

Zavolajte na tel.: 0907 317 180 alebo napíšte na info@penzionluka.sk.

Radi vám zašleme ponuku na mieru:)


Zaujímavosti