Penzión LUKA Terchová
Penzión, ktorý kráča s vami ku zdraviu

Komfortné ubytovanie v Terchovej
Infolinka: +421 907 317 180

Nowa częśc pensjonatu

Oferta nowej części pensjonatu to: 4 pokoje z aneksem kuchennym – 2 dwuosobowe i 2 trzyosobowe; w sumie dla 10 osób. W cenniku znajdą je Państwo pod numerami od 9 do 12. Znajdują się one na piętrze (widok na dziedziniec-parking). 2-osobowe pokoje z aneksem kuchennym (numery 9 i 12) posiadają łóżko małżeńskie oraz łazienkę z prysznicem, WC i umywalką. Ich wyposażenie to: telewizor, aneks kuchenny, lodówka, czajnik elektryczny, stół barowy z krzesłami. 3-osobowe pokoje z aneksem kuchennym (numery 10 i 11) posiadają łóżko małżeńskie, wersalkę oraz łazienkę z prysznicem, WC, i umywalką. Ich wyposażenie to: telewizor, aneks kuchenny, lodówka, czajnik elektryczny, stół z krzesłami.

W nowej części pensjonatu, na parterze, znajduje się recepcja oraz stylowy salonik dla gości z kominkiem, telewizorem plazmowym , który ma 30-35 miejsc siedzących i jest połączony z zadaszonym tarasem. Poniżej, w piwnicy, goście mogą korzystać z pokoju gier (bilard, lotki (dart), tenis stołowy) oraz z cieszącej się dużym zainteresowaniem sauny fińskiej.

Ubytovanie v penzióne Luka má príjemnú atmosféru, predovšetkým vďaka milým, ochotným a nápomocným majiteľom, ktorí poskytujú kvalitné služby v cestovnom ruchu na profesionálnej úrovni. Počas nášho pob...

Marek

Darček pre Vašich blízkych, ktorý poteší:)

Venujte svojim blízkym pobyt v našom rodinnom penzióne. Pripravíme pre Vás lákavú ponuku, podľa Vašich predstáv a zašleme ju tomu, koho chcete prekvapiť.

Buďte originálni a potešte svojich najbližsích relaxom, oddychom, krásnou prírodou a tradíciami, ktoré u nás možu prežiť.

Zavolajte na tel.: 0907 317 180 alebo napíšte na info@penzionluka.sk.

Radi vám zašleme ponuku na mieru:)


Zaujímavosti