Penzión LUKA Terchová
Penzión, ktorý kráča s vami ku zdraviu

Komfortné ubytovanie v Terchovej
Infolinka: +421 907 317 180

Nowa częśc pensjonatu

Oferta nowej części pensjonatu to: 4 pokoje z aneksem kuchennym – 2 dwuosobowe i 2 trzyosobowe; w sumie dla 10 osób. W cenniku znajdą je Państwo pod numerami od 9 do 12. Znajdują się one na piętrze (widok na dziedziniec-parking). 2-osobowe pokoje z aneksem kuchennym (numery 9 i 12) posiadają łóżko małżeńskie oraz łazienkę z prysznicem, WC i umywalką. Ich wyposażenie to: telewizor, aneks kuchenny, lodówka, czajnik elektryczny, stół barowy z krzesłami. 3-osobowe pokoje z aneksem kuchennym (numery 10 i 11) posiadają łóżko małżeńskie, wersalkę oraz łazienkę z prysznicem, WC, i umywalką. Ich wyposażenie to: telewizor, aneks kuchenny, lodówka, czajnik elektryczny, stół z krzesłami.

W nowej części pensjonatu, na parterze, znajduje się recepcja oraz stylowy salonik dla gości z kominkiem, telewizorem plazmowym , który ma 30-35 miejsc siedzących i jest połączony z zadaszonym tarasem. Poniżej, w piwnicy, goście mogą korzystać z pokoju gier (bilard, lotki (dart), tenis stołowy) oraz z cieszącej się dużym zainteresowaniem sauny fińskiej.

Lokalizacja świetna jako miejsce wypadowe w góry i okoliczne miasteczka. Pensjonat czysty, schludny, estetyczny, położony w centrum miejscowości, ale cichy i spokojny. Przyjaźni, pomocni, otwarci, ale...

Katarzyna


Koľkokrát by ste si uvarili obľúbený čaj, alebo si odložili niečo dobré chladničky počas pobytu? Kúpili ste si korbáčiky, syry, bryndzu? Bojíte sa, čo s nimi?

U nás si ich môžete odložiť v každej izbe do chladničky.

Chystáte sa na pobyt s deťmi? Beriete im jedlo alebo iné dobroty?

U nás nie je problém s uskladnením ani s prípravou.

V každej izbe je kuchynský kút, chladnička  i rýchlovarná kanvica.

Praktickí pomocníci pre každého, pri kuchtení akejkoľvek dobroty, či nápoja.

Utierka, špongia i saponát sú u nás samozrejmosťou.

Ak by ste potrebovali niečo naviac, ozvite sa pred pobytom, alebo počas neho.

Radi preveríme, či môžeme požiadavku splniť.

 

Tešíme sa na vás!


Zaujímavosti