Penzión LUKA Terchová
Penzión, ktorý kráča s vami ku zdraviu

Komfortné ubytovanie v Terchovej
Infolinka: +421 907 317 180

Ponuka pobytových balíčkov

ZAŽITE NIEČO NOVÉ A ORIGINÁLNE !  
Je tu špeciálna ponuka sezónnych aj tematických pobytov za zvýhodnené ceny.

Ak máte záujem o klasické ubytovanie - ceny ubytovania nájdete v časti cenník a rezerváciu môžete urobiť aj online.
 

Zimná dovolenka so skipassom

Zimná dovolenka so skipassom

Zimné pobytové balíčky pre všetkých lyžiarov a snowboardistov, ktorí si chcú vychutnať lyžovačku vo Vrátnej doline. Výborná zvýhodnená cena so zľavou na skipassy! Hurá na lyže!

Zimná dovolenka bez lyží a plná aktivít!

Zimná dovolenka bez lyží a plná aktivít!

 Zima je krásne ročné obdobie a aj keď nelyžujete netreba sedieť doma, ale užiť si všetky možnosti a aktivity, ktoré zima ponúka! Vyberte si niektorú z našich aktivít a my vám ju radi zorganizujeme!

Jarná oddychovka na 3 dni / 2 noci

Jarná oddychovka na 3 dni / 2 noci

Doprajte si relax a wellness. Zoberte partnera, kamošku, či kolegyňu a užite si pohodlie a nič nerobenie 3 dni v roku v Terchovej! Komfortné ubytovanie, sauna, masáž a mnoho iného.

Cyklo pobyt v cyklo raji

Cyklo pobyt v cyklo raji

Pozeráte radi na prírodu zo sedla bicykla? Hľadáte atraktívne lokality s rôznymi možnosťami pre nadšencov dvojkolesových tátošov:)? Región Malej Fatry s ponukou vyše 645 km cyklotrás vás určite uspokojí a na zdolenie všetkých kilometrov budete potrebovať niekoľko pobytov v Terchovej a okolí:)

Silvester v Terchovej

Silvester v Terchovej

 Zažite novoročné odpočítavanie v Terchovej a oslávte nový rok ako sa patrí! Vyberte si z pobytu na 5 alebo 7 nocí. Tešíme sa na Vás! 10...9...8...

Romantický pobyt vo dvojici

Romantický pobyt vo dvojici

Jesenné lúče, svieži vzduch na okolo a potreba na chvíľu utiecť za romantikou a prírodou:)? Utečte k nám a zažite romantiku vo dvojici a spoločné chvíle, ktoré vám nikto nevezme!

Za tajomstvami piva a vitamínu B

Za tajomstvami piva a vitamínu B

 Vyskúšajte pivko bavorského typu a doplňte si potrebný vitamín B:) Objavte technológiu výroby minipivovaru a dožičte chuťovým bunkám lahodné živé nepasterizované kvasinkové pivko;)

Nordic walking pre každého

Nordic walking pre každého

Novinka v Terchovej priamo u nás! Vyskúšajte nordic walking a jeho zdravotné benefity. Medzi základné patrí zlepšenie držania tela, úľava od bolesti chrbtice a pomáha aj pri bolesti kĺbov.

Urobte niečo pre svoje zdravie! Nordic walking v ponuke celoročne;)

Cyklo Teambuilding

Cyklo Teambuilding

Zažite zábavu i adrenalín na dvoch kolesách, zoberte kolegov, alebo priateľov a zdolajte spoločne zvolenú cyklotrasu v nádhernej prírode. Odddych vám radi zabezpečíme v saune v našom rodinnom penzóne, ktorý má certifikát Vitajte Cyklisti.

GPS, topografia a prvá pomoc

GPS, topografia a prvá pomoc

 Pobyt plný vedomostí a turistiky v jednom. Získate cenné informácie od skúseného inštruktora a zažijete krásnu turistiku v Malej Fatre. Zoberte partiu a my vám program pripravíme na mieru.

Jesenná oddychovka na 3 dni/2 noci

Jesenná oddychovka na 3 dni/2 noci

Doprajte si vytúžený relax.  Nečakajte, neodkladajte ho, zoberte partnera, známu, kamošku, kolegyňu a užite si pohodlie a ničnerobenie 3 dni v roku v Terchovej! Každý z nás si takýto pobyt zaslúži - aj VY:)!

 
Vieme Vám pripraviť aj individuálny balík na mieru podľa Vašich požiadaviek.

Neváhajte a kontaktujte nás na info@penzionluka.sk

Tešíme sa na vás počas vašich pobytov v regióne Malej Fatry!

Dovolenka v Terchovej je správnou voľbou za cestou za zážitkom, tradíciami, nádhernou prírodou, ale i potrebným oddychom.

Bude len na vás, čo si zo širokej možnosti aktivít v regióne vyberiete.

Obrázky galérie: 

Velmi prijemny penzion. Fajnove ubytovanie perfektny majitelia, super sauna a velmi pekne ubytovanie. Vrelo odporucam. Komunikacia pri registracii skvela a bezchybna vybavenie aratmanov vyborne. Majit...

LMatko

Darček pre Vašich blízkych, ktorý poteší:)

Venujte svojim blízkym pobyt v našom rodinnom penzióne. Pripravíme pre Vás lákavú ponuku, podľa Vašich predstáv a zašleme ju tomu, koho chcete prekvapiť.

Buďte originálni a potešte svojich najbližsích relaxom, oddychom, krásnou prírodou a tradíciami, ktoré u nás možu prežiť.

Zavolajte na tel.: 0907 317 180 alebo napíšte na info@penzionluka.sk.

Radi vám zašleme ponuku na mieru:)


Zaujímavosti